Detailní popis produktu
Těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar šneků. Lumachine jsou vhodné zejména ke krémovým a rajčatovým omáčkám. Díky jejich tvaru se na nich velmi dobře zachytí omáčka. Tento typ těstovin je známý od 16. století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia - Romagna.
Složení:
Semolinová mouka z tvrdé pšenice a voda z oblasti Gragnana.
Nutriční hodnoty:
Energetická hodnota na 100 g 1486 kj / 350 kcal
Tuky (g): 1 z toho Nasycené mastné kyseliny (g): 0,3 Sacharidy (g): 73, z toho Cukry (g): 2,5 Polyalkoholy (g): 0 Škroby (g): 0 Vláknina (g): 1, Bílkoviny (g): 13 Vitamíny (g): 0 Minerální látky (g): 0 Sůl (g): 0,005.
Alergeny:
Obiloviny obsahující lepek.
Minimální objednávka u delikates k vínu je 7.300 Kč s DPH.
Tento produkt je v kategorii Delikatesy k vínu, celková výše objednávky s možností mixu více produktů, musí být v minimální výši 7.300 Kč s DPH.
Tato prezentace není závazná - každá konkrétní poptávka musí byt prodávajícím potvrzena včetně ceny a skladové dostupnosti.
Doplňkové parametry
Kategorie: | DELIKATESY K VÍNU |
---|---|
Hmotnost: | 0.5 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.