linguine di gragnano al peperoncino 500g
Loading...

Linguine al peperoncino 500 g

Kód: LS-43656
111 Kč / ks
Skladem

Víno a italské potraviny za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Informace PO - NE, 7 - 22,  602 222 602.

Detailní popis produktu

Linguine v italštině znamená „malé jazýčky“, jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie ale i Ligurii. Vychutnejte si Linguine peperoncino s extra panenským olivovým olejem a drceným česnekem nebo se zeleninou a parmazánem.

Složení:

Semolinová mouka z tvrdé pšenice, voda z oblasti Gragnana, pikantní papričky (3%).

Nutriční hodnoty:

Energetická hodnota na 100 g 1486 kj / 350 kcal

Tuky (g): 1 z toho Nasycené mastné kyseliny (g): 0,3 Sacharidy (g): 73, z toho Cukry (g): 2,5 Polyalkoholy (g): 0 Škroby (g): 0 Vláknina (g): 1, Bílkoviny (g): 13 Sůl (g): 0,005.

Alergeny:

Obiloviny obsahující lepek.

Minimální objednávka u delikates k vínu je 7.300 Kč s DPH.

Tento produkt je v kategorii Delikatesy k vínu, celková výše objednávky s možností mixu více produktů, musí být v minimální výši 7.300 Kč s DPH.

Tato prezentace není závazná - každá konkrétní poptávka musí byt prodávajícím potvrzena včetně ceny a skladové dostupnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: DELIKATESY K VÍNU
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola